Již od roku 1992

O nás

Jméno:Petr
Příjmení:Svoboda
IČ:44314132
DIČ:CZ7407230226
Adresa:Všehrdova 431/25, Praha 1 – Malá Strana, 118 00
E–mail:adra(dot)pet(dot)svob[at]atlas(dot)cz
Mob.:+ 420 602 179 176

Firma Petr Svoboda vznikla v roce 1992 jako fyzická osoba. Naše činnost byla zaměřena na zámečnické práce a obchodní činnost (nákup a prodej zboží, materiálové zabezpečení staveb, vnitřní vybavení interiérů standardní i zakázkové). V roce 1995 byla pracovní činnost rozšířena o montáž a dodávku suchých staveb v kompletním rozsahu materiálové nabídky společnosti Rigips. V roce 2009 jsme rozšířili pracovní nabídku o zednické a dokončovací práce.

Našimi hlavními dodavateli materiálu a technologií pro suchou výstavbu je firma Rigips a.s. a firma Allegro s.r.o. Dále pracujeme s technologiemi firem Knauf a Lafarge. Pro zámečnické práce používáme materiál dodávaný firmami Kondor a Ferona.

Od roku 1995 jsme spolupracovali zhruba na 80 stavbách malého až středně velkého rozsahu. Spolupracujeme s poměrně širokým spektrem klientely od soukromých osob až po firmy jako je Skanska a.s..

Firma se strukturou nabídky snaží vyhovět jakémukoliv přání zákazníka. Soustřeďuje se valnou většinou svých aktivit na systémy suchých staveb, kompletní nabídku zámečnických prací, dále na dokončovací a zednické práce.

Ve spolupráci s jinými odbornými firmami jsme schopni zabezpečit komplexní služby v oblasti výstavby a rekonstrukcí jak v bytové tak v komerční výstavbě.

Firmy, se kterými spolupracujeme, máme po odborné i pracovní stránce prověřeny vlastní zkušeností a dlouhodobou spoluprácí.